Агенція RED

Ми – команда творчих рекламістів, дизайнерів, креативників з м. Ужгород. Реклама – наша пристрасть. Ми любимо створювати її в усіх можливих форматах. Ми володіємо багаторічним досвідом вирішення функціональних маркетингових завдань.

Наші пріоритети

Заснована на початку 2008 р. студія на сьогодні реорганізувалась в одне з провідних рекламних агентств Ужгорода, надійного виробника ефективної рекламної продукції для бізнесу на території Закарпаття і не тільки. Офіс рекламної агенції RED знаходиться у місті Ужгород, але географія її діяльності часто виходить далеко за межі нашого краю. Ми без жодних обмежень працюємо по всій території України, а також з європейськими замовниками. Наше рекламне агенство спеціалізується у таких пріоритетних напрямках, як виробництво та друк зовнішньої реклами в Ужгороді, розробка та виготовлення власної оригінальної дизайнерської продукції. Але головну увагу і особливий підхід приділяємо створенню унікального дизайну. Адже, будь яку найсміливішу ідею чи креативний задум неможливо втілити без якісної, професійно виконаної дизайнерської роботи.

Наша команда

"RED" - виробниче підприємство повного циклу з широким спектром пропонованих послуг, від розробки та проектування до реалізації найскладніших і амбіційних завдань. Це гарантує цілісність і комплексність пропонованих рішень. Щодня команда агенції РЕД творчо і зі смаком виконує різні роботи вкладаючи душу в кожен проект. А власне виробництво дозволяє більшість послуг виконувати у максимально швидкі терміни за конкурентною ціною.

Наша діяльність

Наша професійна діяльність зорієнтована на обслуговування потреб корпоративних клієнтів - фірм і організацій приватного бізнесу, фізичних та юридичних осіб з постійним циклом замовлень. Саме у такому форматі ми працюємо. Постійно обслуговуючись у нас клієнт отримує ряд очевидних переваг. Така форма співпраці приносить спражню користь нашим клієнтам. Робота налагоджена надзвичайно оперативно, більшість замовлень не чекають своєї черги а виконуються на протязі дня. За кожним клієнтом закріплений свій дизайнер, який знаючи потреби замовника здатний швидко і якісно виконати поставлене завдання.